+372 5625 3075 tamme.aiandustalu@gmail.com
  1.mai 2018 maaturismiettevõtete avatud uste päev

  1.mai 2018 maaturismiettevõtete avatud uste päev

  1.mail ootame teid Tamme talusse külla kella 10.00-16.00.

  PÄEVAKAVA

  Kell 10.00 avame Tamme talu uksed oma külalistele. Teid ootab hubane aiakohvik  koos hõrgult maitseva Tamme talu tee ja perenaise värskete ürdipirukatega. Talu poes pakume proovimiseks ja kaasa ostmiseks  väga laia valikut Tamme talu häid ja kvaliteetseid tooteid. Rohenäpud saavad kasvuhoones ja taimede välimüügiplatsil  kogu päeva jooksul uudistada ja kaasa osta selle hooaja uut ja väga põnevat maitse,- lõhna- ja ravimtaimede  valikut.

  Kell 11.00 Õpituba Maitse-, lõhna- ja ravimtaimede kasvatamine rõdukastides, pottides, erinevates anumates ja amplites.  Töötoas jagan  teile oma kogemusi  ürtide kasvatamisest ja omavahelisest sobivusest, ürtide istutamiseks sobivate anumate ja rõdukastide suurusest ja hilisemast  hooldamisest ning  ürtide kasvatamiseks sobivatest  muldadest.  Lisaks näitan teile ära oma väikesed istutusnipid ning  räägin ürtide igapäevasest kasutamisest  oma tervise ja maitse heaks.  Töötuba on kõigile huvilistele tasuta.

  Kell 13.00 – Teeme koos huvilistega põneva ringkäigu maitseid ja lõhnu täis kasvuhoones koos  selle aasta  hitt-taimede ja paljude teiste uute  põnevate maitse-, lõhna- ja ravimtaimede tutvustamisega.

  Kell  15.00– Teeme koos huvilistega põneva ringkäigu maitseid ja lõhnu täis kasvuhoones koos  selle aasta  hitt-taimede ja paljude teiste uute põnevate maitse-, lõhna- ja ravimtaimede tutvustamisega.

  Ostude tegemiseks palume kaasa võtta sularaha.

  Maitsvate kohtumisteni  Tamme talus!

  KONTAKT

  Heli  Viedehof

  Tamme talu perenaine

   tel. +372 56253075

  www.tammetalu.eu 

   Facebook: @TammTaluUrdiaed

  Aadress: Tamme talu, Malda küla, Pärnu linn, Pärnumaa

   

  Sulge
  ×

  Ostukorv