+372 5625 3075 tamme.aiandustalu@gmail.com
1.mai 2019 maaturismiettevõtete avatud uste päev

1.mai 2019 maaturismiettevõtete avatud uste päev

1.mail 2019 ootame teid Tamme talusse külla kella 10.00-16.00.

PÄEVAKAVA

Kell 10.00 avame Tamme talu uksed oma külalistele. Teid ootab hubane aiakohvik  koos hõrgult maitseva Tamme talu tee ja perenaise värskete ürdipirukatega. Talu poes pakume proovimiseks ja kaasa ostmiseks  Tamme talu häid ja kvaliteetseid tooteid. Rohenäpud saavad kasvuhoones ja taimede välimüügiplatsil  kogu päeva jooksul uudistada ja kaasa osta selle hooaja uut ja väga põnevat maitse,- lõhna- ja ravimtaimede  valikut.

Kell 11.00 Õpituba Maitse-, lõhna- ja ravimtaimede kasvatamine rõdukastides, pottides, erinevates anumates ja amplites.  Töötoas jagan  teile oma kogemusi  ürtide kasvatamisest ja omavahelisest sobivusest, ürtide istutamiseks sobivate anumate ja rõdukastide suurusest ja hilisemast  hooldamisest ning  ürtide kasvatamiseks sobivatest  muldadest.  Lisaks näitan teile ära oma väikesed istutusnipid ning  räägin ürtide igapäevasest kasutamisest  oma tervise ja maitse heaks.  Töötuba on kõigile huvilistele tasuta.

Kell 13.00 – Teeme koos huvilistega põneva ringkäigu maitseid ja lõhnu täis kasvuhoones koos  selle aasta  hitt-taimede ja paljude teiste uute  põnevate maitse-, lõhna- ja ravimtaimede tutvustamisega.

Kell  15.00– Teeme koos huvilistega põneva ringkäigu maitseid täis kasvuhoones koos  selle aasta  hitt-taimede ja paljude teiste uute põnevate maitse-, lõhna- ja ravimtaimede tutvustamisega.

Ostude tegemiseks palume kaasa võtta sularaha.

Maitsvate kohtumisteni  Tamme talus!

KONTAKT

Heli  Viedehof

Tamme talu perenaine

 tel. +372 56253075

www.tammetalu.eu 

 Facebook: @TammTaluUrdiaed

Aadress: Tamme talu, Malda küla, Pärnu linn, Pärnumaa

 

Sulge
×
×

Ostukorv

Ostukorv