+372 5625 3075 tamme.aiandustalu@gmail.com

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Kaup toimetatakse ostja poolt tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarne teostamise kohta teavitatakse ostjat tellimuse vormistamisel märgitud e-posti vahendusel.

Kauba ostu-müügihinnale lisaks kohustub Ostja tasuma ka tema poolt ostetava Kauba sihtkohta toimetamisega kaasneva transpordikulu. Kui Kauba sihtkoht asub Eesti Vabariigis ja kauba maksumus on vähemalt 40€, on kauba transport pakiautomaatidesse tasuta.

Kui Kauba sihtkoht asub Eesti Vabariigis ja kauba maksumus on alla 40 euro, on Transpordikulu suuruseks Omniva ja DPD kulleriga 6,24 eurot , Smartposti ja Omniva pakiautomaaditeenusega 4 eurot ning see ei sõltu ostetava Kauba kogusest, kaalust ega suurusest. Kauba toimetamisel väljapoole Eesti Vabariiki sõltub Transpordikulu suurus sihtkohariigist, Kauba kaalust ja suurusest.

Kauba kohaletoimetamine

Transporditeenuse hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

  • Smartposti pakiautomaat – hind 4 eurot, üle 40 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Omniva pakiautomaat – hind 4 eurot, üle 40 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Kulleriga koju – hind 6,24 eurot, üle 40 euro tellimuse puhul -50% soodustust.
  • Tulen ise kaubale järele – Tamme talu pood  aadressil Tamme talu, Malda küla, Audru vald, Pärnumaa 88314

Kaubad saadame välja üldjuhul järgmisel tööpäeval peale ülekande laekumist, kuid mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul! Maksimaalne tarneaeg on kuni viis tööpäeva.

Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

Kui ostja ei tule kaubale järele hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul pärast kokkulepitud kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et ostja on müügilepingut rikkunud ning ta ei soovi kaupu. Müüjal on õigus müügilepingust ühepoolselt taganeda ning nõuda kahju hüvitamist (näiteks kauba hoiukulusid) ja tasaarveldada müüja poolt kantud kahju ostja poolt ette tasutud summadega.

Sulge
×
×

Ostukorv