+372 5625 3075 tamme.aiandustalu@gmail.com
Heli Viedehof
Pildi autor Gertrud Alatare

Ootan teid Tamme talu ürdiaeda külla

Tamme talu ürdiaias kasvab hulga erilisi ning põnevaid maitse,- lõhna ja ravimtaimi igast maailma otsast. Lisaks leiab aiast ka päris vanaaegseid köögivilju, mille kasvatamine juba ammu unustuse hõlma on vajunud. 

Kutsun Sind Tamme talusse külla, et ka Sina minu armsate lemmikutega tuttavaks saaksid. Kogu see üllatav maitsete ja aroomide pillerkaar, millega ürdiaia asukad Sinu kõiki meeli ürdiaias jalutades võluvad, on nii särav ja imeline, et jalutuskäigu jooksul võid oma argised mõtted sootuks unustada.

Lisaks värskendavad  ürdiaia taimedest saadavad lõhna- ja maitsenaudingud Sinu keelt ning vaimu mitmel ülimalt mõnusal moel, pakkudes hingele meeldivat kosutust või vastupidi leevendades liialt tormakat tõtlejat veidi aeglasemale sammule.

Mõne välimuselt üsna tavalise taime mõõtu aiaasukas peidab endas eriliselt keelt kõditavat üllatust, mida Sa iial oodata ei okaks. Ja mõne taime maitse juba ainult veidikese mekkimise ja näkitsemise käigus juba ükskõikseks kedagi ei jätaks.

Mõnda minu lemmikut pead aias vaid veidi kallistama ja silitama, et taime ilus iseloom Sulle ennast avaks. Ja täiesti iseendalegi märkamatult oledki Sa jalutuskäigu lõppedes ürtide kohta uute põnevate teadmiste võrra  oluliselt rikkamaks saanud.

Ootan teid Tamme talu ürdiaeda külla maist kuni oktoobrini E-R 9.00-15.00.

Kui soovid Tamme talu ürdiaeda külastada väljaspool meie tavapärast tööaega ja nädalavahetustel, siis palun teata võimalusel oma  tulekust ette telefonil +372 5625 3075.

Ürdiaia ja talupoe külastus on tasuta.

Grupikülastajale

  • Lõhna- ja maitsenaudingutest tulvil jalutuskäik ürdiaias koos perenaisega, lisaks igale külalisele kruusitäis eksootilist ürditeed. Hind 6 eurot inimene. Grupi suuruseks on vähemalt 10 täiskasvanut. Lastele vanuses alla 18 eluaasta on külastus ja ürditee tasuta.
  • Ürdipirukaid saab grupile ette tellida, kui sööjaid on vähemalt 10 inimest. Hind  2,50 eurot ühele külastajale.
  • Lõhna- ja maitsenaudingutest tulvil jalutuskäik ürdiaias koos perenaisega, eksootiline ürditee ja imemaitsvad ürdipirukad. Hind kokku 8,50 eurot inimese kohta. Grupi suuruseks vähemalt 10 täiskasvanut. Lastele vanuses  alla 18 eluaasta ürdiaia külastus ja ürditee on tasuta.

Grupikülastused palume kindlasti eelnevalt registreerida (siin).

Grupikülastuseks soovitan aega varuda 1-1,5 tundi.

Tamme talu ürdiaia aadress on Tamme talu, Malda küla, Pärnu linn, Pärnumaa 88314

 

Sulge
×
×

Ostukorv