+372 5625 3075 tamme.aiandustalu@gmail.com

Käesolevad Tamme talu e-poe üld-ja tellimistingimused reguleerivad aadressil www.tammetalu.eu asuva Tamme talu e-poe haldaja, kelleks on Herbs OÜ (registrikoodiga 12209857, asukohaga Tamme talu, Malda küla, Pärnu linn 88314, tel. +372 562 530 75, e-post tamme.aiandustalu@gmail.com, edaspidi Müüja) ja Tamme talu e-poe kasutaja (edaspidi Ostja) vahelisi Tamme talu e-poe kasutamisest ja selle käigus sõlmitavatest tehingutest tulenevaid õigussuhteid, samuti Tamme talu e-poe kasutamise üldtingimusi.

Käesolevad Tamme talu e-poe üld- ja tellimistingimused kehtivad kõikide isikute suhtes, kes kasutavad Tamme talu e-poodi, tellivad Tamme talu e-poest kaupu ja teenuseid, sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu.

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab ostja, et ta on Tamme talu e-poe müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Toodete pildid Tamme talu e-poes on illustratiivse tähendusega.

Kaupade ja teenuste hinnad on Tamme talu e-poes kõik eurodes ning sisaldavad 20% käibemaksu.

Tamme talu e-poe kauba kättetoimetamisteenuse hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

  • Smartposti pakiautomaat – hind 4 eurot, üle 40 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Omniva pakiautomaat – hind 4 eurot, üle 40 euro tellimuse puhul tasuta.
  • Kulleriga koju – hind 6,24 eurot, üle 40 euro tellimuse puhul -50% soodustust.
  • Tulen ise kaubale järele – Tamme talu pood  aadressil Tamme talu, Malda küla, Pärnu linn 88314

Kaubad saadame välja üldjuhul järgmisel tööpäeval peale ülekande laekumist, kuid mitte hiljem kui viie tööpäeva jooksul! Maksimaalne tarneaeg kaupadel kuni viis tööpäeva.

Kaupade saadavus võib muutuda Tamme talu e-poes ette teatamata. Antud juhul jätab Müüja endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

Müüja jätab endale õiguse loobuda müügist, kui kaubaga on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 2.50 eurot maksev Kaup on müügis 1 euroga).

Käesolevad Müüja e-poe tingimused on kehtivad alates 10.11.2017

Sulge
×
×

Ostukorv