Ärikingitused ja kingiideed – kingitused mis ergutavad meeli!

Maitseelamuste valik mis kutsub!

Ärikingitused on oluline osa suhtlemisel klientide, partnerite ja töötajatega. Kuid sageli seisame silmitsi küsimusega: mida kinkida, et jätta unustamatu mulje ja pakkuda midagi erilist? Selles artiklis tutvustame teile ärikingituste ja kingiideede valikut, mis on loodud neile, kes usuvad, et armastus käib kõhu kaudu ja et tänada saab ka muudmoodi kui lausuda “aitäh meeldiva koostöö eest” või “palju õnne sünnipäevaks vanaema”.

Mida oodata meie kingitustest?

Meie kingitused panevad suu kõnelema ja meeled rõõmust tantsima. Kes ei tahaks kingipakist leida ürdiõli tšilliga, särtsusoola, tšilli- sibulamarmelaadi või mõnda põnevat teed? Need kingitused on kui kulinaarne seiklus, mis avab uksed uutele maitsetele.

Kuidas meie ärikingitused eristuvad?

  • Käsitsi valmistatud ja kvaliteetsed: Need kingitused on valmistatud hoole ja armastusega. Iga toode kannab endas käsitöö vaimu ja kvaliteeti, mis muudab need eriliseks.
  • Mitmekülgsus: Valikus leidub kingitusi ja kingiideid igale maitsele. Olgu see siis vürtsikas tšilli-sibulamarmelaad või rahustav ürdiõli, võimalusi on palju.
  • Isikupärane puudutus: Ärikingitused saavad olla isikupärased. Saate valida sobiva üllatuse või panna ise kokku meelepärase komplekti. Sina valid, meie teeme!
  • Lisaks saate kasutada ettevõtte sümboolikaga etikette või pakendeid, muutes kingitused veelgi isikupärasemaks ja äratuntavamaks. Ütle “aitäh meeldiva koostöö eest” ja jää meelde.

Komplektid või üksiktooted: valik on teie!

Kui soovite üllatada meeskonda või klientide ringi, siis kingituste komplektid on suurepärane valik. Nende hulgast leiate mitmekesised maitseelamusi ja kingitusi, mis rõõmustavad kõiki.

Kui komplekt läheb paljuks, võite alati valida mõne põneva maitsekooslusega üksiktoote, näiteks õunasiidriželee mündiga või jõhvikamoos tüümianiga. Mõte juba liigub, eks ole? Üksiktooteid saate kinkida kolleegidele või klientidele, kes hindavad erilisi maitseelamusi.

Loomulikult ei piirdu meie kingiideed vaid äritegevusega. Kinkekomplekte saab soetada ka vanematele, vanavanematele või sõpradele/tuttavatele mõne tähtpäeva puhul, et tuua nende ellu põnevaid maitseid ja näidata, et hoolite.

Meie ärikingitused ja kingiideed pakuvad midagi erilist ja unustamatut. Need on kingitused, mis räägivad loo maitsetest, käsitööst ja kvaliteedist. Olgu tegemist kingitusega üksikisikule või tervele meeskonnale, meie valikust leiate alati midagi, mis rõõmustab ja jääb meelde.

Nii et laske meie kingitustel rääkida oma lugu ja jätta meeldejääv mulje nii äris kui ka isiklikes suhetes.

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0