Põõsasbasiilik “Magic White”

3.90 

Otsas

Põõsasbasiilik “Magic White”

Ocimum x hybrida

Roheliste lehtede ja valgete lopsakate õisikutega, tugeva kasvu ja pika õitsemisperioodiga väga dekoratiivne ja aromaatne basiiliku sort.  Basiilikutele sobib päikeseline kuni poolvarjuline tuulevaikne kasvukoht. Liigniiskust taimed ei talu. Basiilikud kasvavad tavalises hästi vett läbi laskvas aiamullas. Kindlasti tuleb taimi kaitsta öökülmade eest. Põõsasbasiilikuid saab kasvatada rõdul või terrassil soolotaimedena. Poti suuruseks ühele taimele peaks planeerima vähemalt 20-25 cm läbimõõduga poti. Ilusama kasvukuju saavutamiseks võib noortel taimedel võrsetippe näpistada. Sügisel võib katsetada taimi edasi kasvatada siseruumides. Valges, kuivas ja jahedas plusskraadidega talvitumiskohas saab kasvatada põõsasbasiilikuid mitmeaastastena. 

Lehti ja õisi sobib kasutada nii soolastes kui magusates roogades ja maitsva tee valmistamiseks. Lehti sobib nii kuivatada kui külmutada.

Taimede müügiga alustame 25. aprillil 2022. Postiga saadetavad taimed on alati pakitud turvaliselt ja ilmastikukindlalt.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Põõsasbasiilik “Magic White””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

OSTUKORV0
Tooted puuduvad
Jätka ostlemist
0